Sestdien, 21. septembrī, pulksten 10 iecerēts Latvijas Universitātes Madonas filiāles akadēmiskā gada atklāšanas pasākums.
Kā informē filiāles vadītāja Lolita Kostjukova, notiks neliels svētku brīdis pie Madonas pilsētas vidusskolas vai lietus gadījumā – skolas foajē. Uz pasākumu aicināts Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Zigfrīds Gora, Madonas pilsētas vidusskolas direktore Arnita Krīgere. Pēc pasākuma studentiem notiks lekciju process, šajā dienā filiālē lekcijas lasīs divi docētāji.
LU Madonas filiālē šajā akadēmiskajā gadā studijas uzsāk īsā cikla (agrāk – 1. līmeņa) studiju programmas "Pirmsskolas skolotājs" 2. un 3. kursa 40 studentes. 3. kursa studentiem šis ir noslēdzošais studiju semestris.
– Diemžēl šajā vasarā līdz noteiktajam datumam nepieteicās nepieciešamais studētgribētāju skaits, un augstskola lēma Madonas filiālē šogad neatvērt 1. kursu, – informē Lolita Kostjukova. – Vairāk nekā 20 reflektantiem, kuri bija pieteikušies studijām Madonā, tika piedāvātas studijas tuvākajās filiālēs – Cēsīs, Jēkabpilī un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, ko arī lielākā daļa reflektantu izmantojuši.
17.09.2024.