Vēl tikai dažas dienas, un atkal jau klāt 1. septembris. Skolotājiem vasarā bija laiks radošām idejām un pārdomām, ka darām īsto darbu, kurā ne vieglums vai grūtums nosaka dienas vērtību, bet jēga, ka kādam īstajā brīdī un īstajā laikā sniegts atbalsts. Skolēni, vasarā labi atpūtušies, gatavi atkal uzsākt mācības.
Jaunais mācību gads nāk ar pārmaiņām arī Dzelzavas internātpamatskolā.
Skolotāji un skolas darbinieki ieguldījuši lielu darbu, lai skolas vidi padarītu draudzīgāku bērniem.
Skolēni un vecāki, 1. septembrī pamanīsit, ka skola kļuvusi sakoptāka un skaistāka. Jūs iepriecinās pārmaiņas zālē un klašu telpās, galdnieku darbnīcās un internāta istabiņās.
Pavasarī tika nolemts skolā atjaunot kabinetu sistēmu. Darbs uzsākts, lai mācību vidē vairāk varētu izmantot jaunās tehnoloģijas. Esam iesaistījušies skolu projektā par autismam draudzīgu vidi, un uzsākts darbs pie Montesori kabineta izveides. Skolēnu rehabilitācijai kalpos arī sajūtu istaba un smilšu projekcijas uz ekrāna.
Skolēni un vecāki, būsit gaidīti Dzelzavas internātpamatskolā!
Mācību gada sākums – 1. septembrī pulksten 12.
29.08.2017.