Aizvadītās nedēļas nogalē smaržoja meijas, dzirkstīja jaunība un prieks, par saviem izaugušajiem bērniem kāda smeldzīga nots iezagās vecāku sirdīs – visā Latvijā ritēja vispārizglītojošo skolu devīto klašu izlaidumi.
10. jūnijā atestātu par pamatskolas izglītību saņēma Madonas Valsts ģimnāzijas 9. klases audzēkņi. Skolotājas Anitas Vabules loloti, 9. klasi ģimnāzijā beidza 31 skolēns.
– Nu, lūk! Trīs gadi mums kopā ir aizvadīti. Tie vienkārši aizlidojuši vēja spārniem. Liekas, tikko jums 7. klasē mācīju spēcīgu rokasspiedienu, teikdama – būs nopietni jāmācās, jāsadzīvo, jāstrādā un jāgūst panākumi, un, re, – jāsaka apsveikuma vārdi 9. klases izlaidumā. Jūs bijāt īpaši sirsnīga un mīļa klase, kas sevi pierādīja gan mācībās, gan sportā, gan dažādos skolas pasākumos un sacensībās. Ne velti pēdējā skolas dienā tieši jums tika piešķirts tituls „Superklase", – savā uzrunā devītajiem teica klases audzinātāja Anita Vabule.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.06.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto