Rītdien uz Rīgu dosies novada izglītības iestāžu pārstāvji, lai kopā ar citiem kolēģiem no visas republikas smeltos svaigas zināšanas un iedvesmu jaunā mācību gada sākumam.
Kā „Staru" informēja Madonas novada pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne, šogad mērķa pasākumi, uz kuriem dosies novada pedagogi, galvaspilsētā ir divi: Latvijas 15. skolotāju kongress „Tautas tradīcijas nacionālās izglītības saturā" un ikgadējā konference izglītības iestāžu vadītājiem, ko rīko Izglītības un zinātnes ministrija.
– Tā kā iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka skolu direktori un skolotāju pārstāvji ir atsaucīgi, arī šoreiz no novada organizējam kolektīvu šo pasākumu apmeklējumu. Precīzu dalībnieku skaitu vēl nezinu, taču zināms, ka brauks gan kolēģi no izglītības nodaļas, gan arī lielākā daļa skolu direktoru, – uzsvēra Solvita Seržāne, piebilstot, ka sirsnīgi aicina pedagogus izmantot šo iespēju, jo, pirmkārt, tā ir lieliska izdevība satikt savus kolēģus un, otrkārt, tendences, kas jāzina sava darba specifikā, attīstības virzienus un aktuālo, pietiekami saistošo informāciju vislabāk dzirdēt no pirmavota – atbildīgās ministrijas.
Autore: RITA TURKINA