Ceturtdien, 22. augustā, Latvijas Universitātes (LU) akadēmiskajā centrā notiks bioloģijas, fizikas, ķīmijas, ģeogrāfijas, dabaszinību un matemātikas skolotāju ikgadējā metodiski praktiskā konference „Dabaszinātnes, matemātika, inženierzinātnes un tehnoloģijas skolā efektīvi un radoši".
Konferencē tiks apspriestas dažādas tēmas, piemēram, kā plānot un realizēt starpdisciplinaritāti mācību stundās, kā skolā analizēt skolēnu sniegumu un rast risinājumus skolas darba efektivitātes uzlabošanai, kā arī notiks dažādas darbnīcas.
Darbnīcas būs ļoti dažādas, un katrs pedagogs varēs atrast sev tīkamākās. Tās būs saistītas gan ar animācijas veidošanu, gan algoritmu un stratēģiju apguvi, izmantojot „First Lego League" pieredzi, ar interaktīvu datu vizualizācijas programmēšanu, kā arī prasmju attīstīšanu fizikā un vairākos citos priekšmetos.
Konference notiks LU akadēmiskajā centrā Rīgā, Jelgavas ielā 1 – 3. Ierašanās konferencē – no pulksten 9, konferences sākums būs pulksten 10. Pasākums ilgs līdz pat pulksten 17.
Konferenci organizē LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrs, un jautājumu gadījumā augstskola aicina interesentus sazināties, zvanot uz tālruni 67033741 vai rakstot uz e-pasta adresi [email protected].
20.08.2019.