Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Godina čaklākos skolēnus

ZANE BIKOVSKA

Autors • 12.06.2023.

Burtu lielums

Mācību gads Madonas pilsētas vidusskolā noslēdzies ar tradicionālu pasākumu — čaklāko un atbildīgāko skolēnu godināšanu. Citus gadus bērni un jaunieši tika sumināti pasākumā „Gada skolēns”, šoreiz paldiesvārdus par ieguldīto darbu un aktivitāti viņi saņēma gada noslēguma koncerta „Sveika, vasara!” laikā, kas izskanēja 30. maijā Madonas pilsētas kultūras namā.

– Pasākumā piedalījās Madonas pilsētas vidusskolas interešu izglītības kolektīvi, sākumskolas koris ar vadītāju Ingu Avišāni un skolas ansambļi, kurus vada Aleksandra Lāce, deju kolektīvi ar vadītājām Guntu Beķeri un Inesi Straumi, kā arī dažādu vecumu dejotāju grupa „Aliens". Šoreiz izvēlējāmies koncertēt, jo tā bija iespēja pavadīt visiem kopā pirmo koncertu pēc divu gadu pauzes vīrusa radītās situācijas dēļ. Īpaši svarīgs šis pasākums šķita arī tāpēc, ka tas radīja svinīgas izjūtas un arī zināmu satraukumu – atkal bija jāuzstājas uz skatuves. Prieks par šo pasākumu bija gan bērniem, gan vecākiem, gan arī man, jo es ļoti lepojos ar to, ka tradīcijas tiek turpinātas. Neraugoties uz to, ka koristu un dejotāju skaits samazinās, tas tomēr nebeidz būt un pastāvēt, un tieši par to ir šis lielais prieks. Par to, ka tradīcijas tiek turpinātas un attīstītas, – pauž Madonas pilsētas vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Rudīte Zauska.
Koncertu vadīja skolēnu domes pārstāvji Kārlis Rozentāls un Guntars Baņukalns. Pasākuma laikā tika apbalvoti konkursu „Gada skolēns" un „Skolas logo stāsts" dalībnieki, tika godināti visi izvirzītie klašu pārstāvji, kuri savā klasē ir atbildīgākie, pieklājīgākie un čaklākie skolēni. Par „Skolas logo stāsta" labāko autori tika atzīta Adriana Keita Feldmane no 4.a klases. Visi skolēni, kuri piedalījās „Skolas logo stāsta" konkursā un arī tika nominēti „Gada skolēna" titulam, dosies vienas dienas ekskursijā, kas notiks, uzsākot jauno mācību gadu.
– Jau par tradīciju mūsu skolā kļuvusi „Gada skolēna" titulam izvirzīto audzēkņu tikšanās ar skolēnu domes prezidentu „Sarunu aplis ar saldējumu". Arī šogad – jau devīto gadu – atbildīgākie un čaklākie skolēni sapulcējās, lai ar skolēnu domes prezidenti Anniju Ivāni kopīgi, našķojoties ar saldējumu, pārrunātu, kāda ir viņu izaugsme un kas to veicinājis. Skolēni visi kā viens atzina – jo vairāk viņi dara, jo vairāk iespējams izdarīt. Un tas pierādās ikdienā. Bērni ļoti veiksmīgi spēj apvienot mācību darbu ar ārpusskolas interesēm – mūzikas un mākslas skolu, sporta nodarbībām. Viņi atklāj, ka to palīdz īstenot gan pašu apņēmība un gribasspēks, gan vecāku ieguldītais darbs. Pateicības vārdus, protams, saņēma arī pedagogi, kuri ik dienu atbalsta un palīdz saviem audzēkņiem. Prieks, ka vecāki kopā ar skolotājiem izaudzinājuši tik krietnus ļaudis! – neslēpj Rudīte Zauska.

13.06.2023.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px