Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Ērgļu vidusskolā mācās klātienē

INESE ELSIŅA

Autors • 08.04.2021.

Burtu lielums

No 7. aprīļa pašvaldībās, kuras atbilst drošas skolas kritērijiem, ievērojot stingras epidemioloģiskās drošības prasības, atsāktas mācības klātienē. Mūsu reģionā tas ļauts Ērgļu vidusskolai.

– 6. aprīlī skolā atgriezās pirmās četras klases, no 7. aprīļa klātienē mācās arī 5., 6. klases un 12. klašu skolēni. Divpads-mitajiem tāpat kā visiem skolas darbiniekiem ir veikti kovida testi, – informē skolas direktore Inese Šaudiņa. – Ir parādījušās pirmās problēmas, jo, ja līdz tam visi testi bija negatīvi, šobrīd kādam tests ir arī jāatkārto. Līdz ar to nav drošības izjūtas, ka viss ir kārtībā. Mūsu iepriekšējā pieredze bija tāda, ka pēc skolēnu brīvlaika varējām atsākt mācības klātienē, bet tad Ērgļu novadā pieauga saslimstības rādītāji un nācās mācību procesu klātienē pārtraukt. Redzēs, kā pēc Lieldienām būs tālāk. Priecājamies, ka varam piedāvāt klātienes apmācības formu, vienlaikus pedagogiem ir bažas par savu drošību. Liels optimisms skolā nevalda. Notiek darbs, ievērojam visus epidemioloģiskās drošības nosacījumus – sejas masku nēsāšana, distancēšanās, dezinfekcija, roku mazgāšana, telpu vēdināšana, plūsmu iespējami mazāka krustošanās, jo pilnīgi bez plūsmu krustošanās procesu nodrošināt nav iespējams.
Direktore piebilst, ka bērni par atkalredzēšanos ir ļoti priecīgi. Divpadsmitie ir pieauguši cilvēki, var uzreiz koncentrēties darbam, savukārt 5., 6. klašu audzēkņiem pirmās dienas vairāk saistās ar atkalsatikšanos un komunikāciju, viņi ir „jāpieskata".
09.04.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px