Madonas Valsts ģimnāzija šajā mācību gadā Latvijas Universitātes „Ekselences balvai" izvirzīja bioloģijas skolotāju Līgu Ragaini.
Ekselences balvas ik gadu pasniedz tiem skolotājiem, kuri ieinteresē skolēnus mācīties dabaszinātnes un matemātiku. Kopumā šogad tika pieteikti 193 skolotāji no visas Latvijas.
Labākie pretendenti 21. februārī tika aicināti tikties klātienes kārtā, kas vienlaikus bija izvērtējuma fināls. Dienas gaitā atlasītie paši labākie skolotāji seminārā apsprieda mācību metodes, modelēja un vadīja mācību stundu skolēniem un sacentās par ekselences titulu.
Balvas pasniegšanas ceremonija notika 21. februāra vakarā Latvijas Universitātē. Bioloģijas skolotāju grupā „Ekselences balvu" saņēma Madonas Valsts ģimnāzijas skolotāja Līga Ragaine.
23.02.2018.