Eksāmenus Ļaudonas vidusskolā šogad kārto ne tikai devītie, bet pēc vairāku gadu pārtraukuma (divus gadus nebija izdevies nokomplektēt 10. klasi) – arī divpadsmitie. Šajā mācību gadā mainījās arī skolas vadība – par tās direktoru Madonas novada dome apstiprināja Gunti Lazdu, kas līdz tam vadīja Rīgas Volejbola skolu.
Skolas direktors, vaicāts par eksāmenu laiku Ļaudonas vidusskolā, atzīst, ka noskaņojums ir darbīgs un arī 9. un 12. klases skolēni jūtoties labi: eksāmenus liek 14 divpadsmitie, bet pamatizglītību plāno iegūt desmit 9. klases audzēkņi.
Lai saņemtu atestātu par vidējo izglītību, vērtējumam visos mācību priekšmetos un centralizētajos eksāmenos ir jābūt pietiekamam.
– Domāju, ka divpadsmito klasi šogad pabeigs visi. Tā mums ir viena no labākajām un aktīvākajām, ja ne pati draudzīgākā klase. 12. klasē ir izveidojies labs kolektīvs, cits citam palīdz un neatstumj malā tos, kam varbūt mācībās tik labi neveicas, tā ka rezultātam vajadzētu būt pozitīvam, – atzīmē Guntis Lazda.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.05.2012.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
RUTAS VIZĀNES foto