Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pārskaitījusi pirmo finansējuma daļu pedagogu mērķstipendijām – 763 592 latus – pašvaldībām.
Jau tuvākajā laikā 3165 pedagogi 38 pašvaldībās, bet drīzumā arī pārējie, saņems mērķstipendijas 100 latu apjomā. Šobrīd ir noslēgti 63 līgumi starp IZM un sadarbības partneriem, aptverot visas 118 Latvijas pašvaldības. Pašvaldības, kas saņēmušas finansējumu (to vidū arī Madonas novada pašvaldība), uzsāk līgumu slēgšanu ar pedagogiem, lai nodrošinātu mērķstipendiju saņemšanu.
Autore: INESE ELSIŅA