Ērgļu Profesionālajā vidusskolā jau vairāk nekā 6 gadus ir iespēja mācīties tālmācībā, izmantojot e-vides platformas.
Šajā mācību gadā tika īpaši padomāts par mācību procesa uzlabošanu klātienes audzēkņiem. Tika ieviesta vienota e-pasta sistēma visiem skolas darbiniekiem un izglītojamajiem. Tas nodrošināja ātru informācijas un dokumentu apriti, kā arī atviegloja izglītojamo saziņu ar pedagogiem. E-pasts izveidots uz Microsoft platformas, kas nodrošina īpaši drošu e-pastu, šis e-pasts izglītojamajiem paliek arī pēc izglītības iestādes absolvēšanas.
Lielākais prieks šobrīd visiem ir par ieviesto e-žurnālu. To vienlaicīgi lieto gan izglītojamie, gan pedagogi, gan administrācija, gan vecāki. Administrācijai ir iespēja jebkurā laikā no e-žurnāla iegūt dažāda veida atskaites un grafikus par izglītojamo sekmēm, apmeklējumu, kas dod iespēju analizēt un salīdzināt sasniegumus; tiek attēlota precīza stundu uzskaite; ir iespēja kontrolēt izglītojamo sekmes, kavējumus un pedagogu darbu; mācību žurnāli ir pieejami jebkurā laikā, un ar tiem var strādāt vienlaicīgi vairāki pedagogi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.05.2013.
Autore: TĪNA BLŪMA,
Ērgļu Profesionālās vidusskolas
direktora vietniece mācību un audzināšanas darbā