Reorganizācijas process turpinās arī Madonas pilsētas vidusskolās.
Kā zināms, novada pašvaldības deputāti pieņēma lēmumu, kas saskaņots arī ar Izglītības un zinātnes ministriju, proti, apvienot Madonas pilsētas 1. vidusskolu un Madonas pilsētas 2. vidusskolu, izveidojot Madonas pilsētas vidusskolu. Ar šā gada 1. augustu juridiski darbu sāks Madonas pilsētas vidusskola, no rudens abu skolu administrācijas būs apvienotas. Kaut mācību darbs audzēkņiem vēl noritēs līdzšinējās ēkās, skolām būs viens direktors un vietnieki izglītības jomā.
Madonas novada pašvaldības izsludinātajā konkursā uz Madonas pilsētas vidusskolas direktora amatu pieteicās četri pretendenti. 22. maijā Madonas novada pašvaldības izglītības komisijā uz sarunu tika aicināti trīs no šiem pretendentiem. Viens pretendents līdz intervijai netika, tā kandidatūra tika atsijāta dokumentu izvērtēšanas laikā.
Pēc sarunas ar amata kandidātiem noskaidrojās, ka lielāko punktu skaitu ieguvusi Madonas pilsētas 1. vidusskolas direktora pienākumu izpildītāja Inese Strode. 25. maijā notiks novada pašvaldības domes sēde, kurā par Ineses Strodes kandidatūru direktora amatam lems deputāti. Pēc domes lēmuma notiks saskaņošana ar nozares ministriju, un tad tiks parakstīts darba līgums.
– Konkursā pieteicās četri kandidāti, vienu noraidījām, jo nebija iesniegti visi nepieciešamie dokumenti, – apstiprina novada pašvaldības izpilddirektors Āris Vilšķērsts. – Uz konkursa otro kārtu palika trīs pārstāvji. Saskaņā ar nolikumu, bija sagatavots zināšanu pārbaudes tests, 10 jautājumi, pēc kuriem sekoja kompetenču intervija. Katrs kandidāts sniedza prezentāciju par savu redzējumu skolas tālākai attīstībai un konkrētiem darbiem, kas darāmi. Sekoja komisijas pārstāvju jautājumi. Par visiem šiem uzdevumiem likām punktus, un kopsavilkumā sanāca, ka Inese Strode ieguvusi lielāko punktu skaitu. Reāla darba pieredze izglītības nozarē no visiem pretendentiem Inesei Strodei vienīgajai arī bija.
24.05.2017.