„Starā" jau informējām par pagājušajā nedēļā notikušajā Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē pieņemtajiem lēmumiem par četru Madonas novada izglītības iestāžu direktoru apstiprināšanu. Kā jau solīts, šajā numurā par domes ārkārtas sēdes lēmumiem pastāstīsim nedaudz plašāk.
Domes izglītības un kultūras jautājumu komitejas priekšsēdētājs Valdis Vucāns ārkārtas sēdē kolēģus informēja, ka kopumā uz sešām vakantajām skolu direktoru vietām bija pieteikušies 29 pretendenti, no tiem intervēti tika 27 (viens savu kandidatūru atsauca, bet ar otru, kas atradās ārvalstīs, noteiktajā laikā neizdevās sazināties).
– Katra intervija ilga līdz pusstundai, kas ir pietiekami ilgs laiks, lai komisija iepazītu pretendentus un pretendenti spētu izklāstīt savu viedokli, atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem. Kandidātu izvērtēšanā piedalījās arī to teritoriju, kurās atrodas skolas, pārvaldnieki un izglītības nodaļas darbinieki. Iespēju robežās tika apkopoti arī skolotāju un skolēnu vecāku viedokļi, – informēja Valdis Vucāns.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.08.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS