Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē deputāti apstiprināja Ļaudonas vidusskolas un Degumnieku pamatskolas direktorus.
Par Ļaudonas vidusskolas direktoru vienbalsīgi tika apstiprināts Guntis Lazda, bet par Degumnieku pamatskolas direktori, vienam deputātam balsojot pret, – Daiga Rubene. Plašāku informāciju par ārkārtas sēdes lēmumiem lasiet kādā no nākamajiem „Stara" numuriem.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS