Šonedēļ Madonas novada izglītības un jaunatnes lietu komitejas deputāti un pašvaldības izglītības nodaļas pārstāvji apmeklēs skolas, lai iepazītos, kā tās sagatavojušās jaunajam mācību gadam. Pirmais izbraukums notika jau vakar.
– Šonedēļ apmeklēsim mācību izglītības iestādes: apmeklējuma sarakstā ir visas skolas, bet uz pirmsskolas izglītības iestādēm dosimies septembrī, kad plānojam apmeklēt arī interešu centrus. Kā zināms, pēc pašvaldību vēlēšanām ir mainījies domes deputātu sastāvs, un izmaiņas ir arī izglītības un jaunatnes lietu komitejā, kuras vadība pirmoreiz ir uzticēta domes deputātam Kasparam Udrasam. Līdz ar to iepazīties ar skolām pirms jaunā mācību gada sākuma, kāda ir reālā situācija, svarīgi ir arī jaunievēlētajiem deputātiem, izglītības un jaunatnes lietu komitejas locekļiem. Tas var palīdzēt pieņemt pārdomātus un izsvērtus lēmumus, izskatot ar izglītību saistītus jautājumus, – akcentē Solvita Seržāne.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA