Jāņa Simsona Madonas mākslas skola nākamajā gadā svinēs 50 gadu pastāvēšanas jubileju. Skolas svētkiem par godu tika veltīta akcija “Uzziedi pavasarī!”.
– Skolas padome aicināja audzēkņus, vecākus, absolventus, draugus kopā radīt ziedošu piemiņu, kas katru gadu pavasarī ikvienu garāmgājēju sveicinās ar skaistām krāsām – gluži kā pati skola, kas 50 gadu laikā ir uzplaukusi un attīstījusies, – idejas ieceri skaidro iestādes direktore Kristīne Šulce. – Tulpju stādīšanas akcija bija ne tikai skaistuma radīšana nākotnei, bet arī vienotības un kopīga mantojuma veidošana mums visiem. 24. oktobrī aicinājām atnest uz Jāņa Simsona Madonas mākslas skolu tulpju sīpoliņus, ko kopīgi ar kolektīvu iestādījām skolas dārzā. Pirms ziedēšanas vienmēr ir pirmais labas gribas solis. Tā nu talkas veidā pie skolas sastādījām puķu sīpoliņus.
– 63 tulpju sīpolus atvedu no Amsterdamas, daudzus sanesa pedagogi, audzēkņi, viņu vecāki, vecvecāki, kādus 150 sīpolus piešķīra pilsēta Agneses Silupas personā, un papildus nopirkām vēl tulpju sīpolus no audzētājas Lubānā. Kopumā iestādījām 400-500 ziedu sīpolus, – vēsta direktore.
Tagad sekos ilgais gaidīšanas laiks līdz pavasarim un ziediem. Mūsu skolas dārzs tātad modīsies ar tulpēm, pēc tam ziedēs īrisi, pujenes, rozes.
Ja ir vēlēšanās, iespējams vēl pievienoties – nākotnes ziedam vieta atradīsies!
29.10.2024.