— Kā jums ir iesācies Jaunais — 2025. — gads?
Madonietis Armands: – Tas, kā jau madoniešiem, iesākās ar salūtu. Es to gan skatījos no mājas pagalma. Tas bija ļoti skaists, es to pat nofilmēju. Patīkami, ka beidzot ir sākusies ziema. Esmu ziemā dzimis, man patīk šis gadalaiks. Ceru, ka arī gads būs veiksmīgs, bet citādi nemaz nevar būt, jo tas ir mans gads – pēc horoskopa esmu Čūskas gadā dzimis Strēlnieks.
Irēna no Dzērbenes Cēsu pusē: – Jaunais gads ir iesācies pozitīvā gaisotnē. To sagaidījām ģimenes lokā. Madona svētkos bija ļoti skaisti izgaismota, it īpaši patika graviņa. Arī salūts bija brīnišķīgs. Pietiek jau visa kā, bet uz Jauno gadu skatāmies cerīgi. Kā saka, cerība jau mirst pēdējā – lai viss labais piepildās!
Madoniete Mārīte: – Jauno gadu sagaidīju, skatoties pa logu salūtu, ko šoreiz varēja ļoti labi redzēt. Skaisti bija izgaismota arī Madonas pilsēta. Ļoti patika dekorējumi pie bērnu rotaļu laukuma pilsētas centrā. Visu cieņu pašvaldībai! Vienīgi prasījās, lai vairāk būtu izgaismotas privātmājas.
Tatjana no Ļaudonas: – To sagaidīju mājās. Skaista Ļaudonā bija uguņošana, un arī Sāvienā bija varens salūts, kuru noskatīties bija sanākuši daudz cilvēku. Prieks, ka pagastā nav izzuduši turīgi ļaudis, kuri var iegādāties salūtu un tādā veidā sagādāt prieku arī mums, pensionāriem, kam tas nav pa kabatai. Cerams, ka Jaunais gads būs piepildīts ar pozitīviem notikumiem.
07.01.2025.