— Vai jūs jau esat izjutuši pirmās neērtības, ko parasti sagādā ziema un arī atkala uz ielām un trotuāriem?
Ubaidulu no Uzbekistānas: – Cesvainē viss ir normāli, pa ceļiem var braukt un trotuāriem iet. Arī šodien, kaut gan ziņoja par pirmo atkalu, nebija slidens, ietves bija nokaisītas. Izskatās, ka ziemai te ir sagatavojušies, tā nenāk negaidīta. Mums šī ziema Latvijā gan būs tikai pirmā.
Madonietis Mareks: – Šogad ziema pagaidām nav tā jūtama, lielie mīnusi droši vien vēl tikai būs. Pagājušajā gadā ziema, es teiktu, bija par aukstu, laiks bija ne pārāk patīkams. Taču ielas regulāri tika tīrītas un arī trotuāri nokaisīti. Arī šodien, iestājoties atkalai, ietves ir jau nokaisītas.
Madonietis Aivars: – Es pa ietvēm vienmēr staigāju droši. Turklāt Madonā gan ielas, gan ietves katru gadu tiek diezgan labi nokaisītas un iztīrītas. Vismaz tā ir bijis iepriekšējās ziemās un, cerams, būs arī tagad. Taču, domāju, šogad ziema vēl tik ātri neatnāks.
Madoniete Svetlana: – Šorīt, kad pirms pieciem no rīta gājām uz vilcienu, bija slidens, kā saka, divi soļi uz priekšu, trīs atpakaļ. Katrā ziņā Rīgas iela vēl nebija kaisīta, bet tas bija arī ļoti agrs rīts. Kopumā, kā rāda iepriekšējo gadu pieredze, ielas un ietves Madonā jau tiek nokaisītas.
26.11.2024.