… sargā savu Tēvu zemi? Nedomāju militāru konfliktu (divkosīgs vārds karam), bet valdības, Saeimas likumus.
Piemēram, palielināt algas sev, jo palielināta zemākā alga, jo tā nosaka likums, kurš pieņemts pirms "n" gadiem, un neietverot attiecīgi palielināt pensijas. Tik liela algu starpība, dzīves līmeņa disbalanss Latviju iztukšo, daudzi turpina aizbraukt uz citām valstīm, kļūst vienaldzīgi, palielinās alkoholisms, nesaskaņas ģimenēs, ka strādājošiem, pensionāriem no viena eiro atvelk 75 % + pārējie nodokļi, un tas notiek darba ņēmēju deficīta laikā! Ir daudzi vēl ņipri un gudri, kuri var strādāt, bet zināms pazemojums… no pensijām atvilkt ienākumu nodokli, kas sen jau samaksāts nopelnot pensiju. Ideāli izdomāts, lai vājinātu savas tautas saknes!
1993.-94. g. Latvijā bija Labklājības ministrs J. Ritenis (no Austrālijas), kurš teica, ka Latvijā vispār nevajagot pensijas, jo tauta strādājusi okupantu varai. Līdz likuma pieņemšanai tomēr nenonāca. Bet paldies par valsts saglabāšanu arī nepateica.
Satraucoša ir valdības atrautība no reālās dzīves Latvijā. Protams, nepamatotās izmaksas par elektroenerģiju, ja alga ir tūkstoši, tāds sīkums, bet ja minimālā alga vai pensija!
No ziņām var saprast, ka nākamgad laukos slēgs vairākas aptiekas. Nu "skaisti"! Mēs, zaļā, ekoloģiskā Latvija, "zeme, kas dzied"!
… un tomēr! Būsim garā stipri, labākā vai trūcīgākā ikdienā izdzīvosim!
03.01.2024.