… ka pensionāri, kuriem pensija pārsniedz 500 eiro mēnesī, ir lielākie izšķērdētāji, dzīvo pāri saviem līdzekļiem, tāpēc sīki un detalizēti viss jāatspoguļo deklarācijā (ar 2025. gadu par 2024. gadu un turpmāk). Tā domā un liek Finanšu ministrija ar VID.
Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas Madonā bija 7 bankas. Tagad ar 29. oktobri – neviena! Neesot apmeklētāji; bet kā būs, ja durvis bija slēgtas, jo tikai ar pieteikšanos un vēl ar ieraksta noklausīšanos! To vajag prast, nemaksāt nodokļus Latvijai par atrašanos šeit, izmantot mūsu salīdzinoši lēto darbaspēku (kvalitatīvo), par nopelnīto naudu Zviedrija izpērk Latvijas mežus! Protams, var teikt – paši pārdod, bet ja cilvēki ir izmisuši? Mēs, tauta, jau nezinām, kādi līgumi, ar kādiem nosacījumiem bija slēgti.
Latvijā iedzīvotāju paliek mazāk, bet arī banku neesamība novados to veicina.
Nupat izskanējusi ziņa, ka viena vienreizēja dabas objekta, tūristu iecienītas vietas, kas atrodas 15 metru attālumā no Jūrkalnes stāvkrasta, ārzemju investori ar LIAA un ministrijas ierēdņu, zaļo organizāciju atbalstu un pamācībām, kā dzīvot zaļi, iznīcina īsti zaļu dabas objektu! Kurzemē suitu sievas, "maģie suiti" un citi vēl varonīgi protestē. Cerams, apturēs vēja parku šajā vietā! Interesanti, ka itkā bijusi izpēte, kurā atklājies, ka Pāvilosta un Jūrkalne ir Dieva pamestas vietas, kur praktiski nav iedzīvotāju un nekas nenotiek! Ārprāts! Tikai kabinetā strādājošo darbs! Izrādās, tur ir pat jaunas ģimenes, kas pērk īpašumus. Pamatiedzīvotāji – ap 3 tūkstoši. 50 tūkstoši vēl nereģistrētie, garām skrejošie. Vēl "maģie suiti" un Jūrkalne ir Unesco mantojums un aizsardzība.
Nu bet investori! Tiem taču priekšroka!
17.11.2023.