Aizvadītajā sestdienā Madonas kartingu trasē pulcējās Audi entuziasti no tuvākām un tālākām Latvijas vietām, lai dižotos ar savām automašīnām, iepazītos ar jauniem domubiedriem un kopīgi pavadītu laiku, iesaistoties dažādās aktivitātēs.
Dr. Audi club aktīvi darbojas pusotru gadu un šādus saietus organizē regulāri. Madonā saiets notika pirmo reizi un pulcēja kuplu skaitu dalībnieku un apmeklētāju.
– Klubs darbojas pavisam neilgu laiku, bet esam noorganizējuši jau sešus saietus. Darbošanās vieta mums ir Vidzeme. Pieņemts, ka lielākoties šādi pasākumi tomēr notiek lielajās pilsētās. Mūsu kluba mērķis ir mudināt cilvēkus arī no mazākām pilsētām ierasties uz šādiem saietiem un piedalīties tajos. Mēs patiesi esam Audi entuziasti un mūsu sirdis ir piepildītas ar šo auto marku. Latvijā ir daudz un dažādu klubu, kas pārstāv visas auto markas. Pasākumi tiek organizēti visām markām. Savukārt, mēs organizējam saietus Audi mīļiem. Pasākumi ir konkrētai mēķauditorijai, tie nav tik plaši, bet līdz ar to ir ļoti mājīgi, pat ģimeniski, – iezīmē Daniela Macola. – Madonā līdz šim šāds pasākums nav bijis organizēts. Arī programma tika piedāvāta plaša un interesanta. Viena no aktivitātēm – Audi Expo zona. Tur varēja aplūkot Audi, kurus tik bieži uz ielām ikdienā nesatiek (projekti, retro auto utt.). Dalībnieki bija arī no citiem Audi klubiem Latvijā. Tika pārstāvēti tuvāki un tālāki novadi, pagasti un pilsētas.
Varētu šķist, ka šāda veida saieti vairāk piemēroti vīriešiem, tomēr tos labprāt apmeklē visa ģimene kopā. Organizatori rūpējas, lai interesanta un piepildīta diena ir visiem.
– Pārsvarā uz šādiem pasākumiem vairāk ierodas vīrieši, bet mums, veidojot programmu, ļoti nozīmīgi, lai aktivitātes ir ne tikai kungiem, bet arī bērniem un sievietēm. Arī sestdien Madonā rūpējāmies gan par bērnu stūrīti, kur varēja darboties radoši, krāsojot Audi markas automašīnas. Savukārt, sievietes varēja piedalīties konkursā un pārliecināties, cik tad viņas labi pārzina šo auto marku. Tāpat bija fiziskas aktivitātes, piemēram, riepu mešana, – pastāstīja Daniela. – Bija dažādas nominācijas, piemēram, skaļākais Audi pēc izplūdes, pēc audio sistēmas, zemākais Audi (limbo) utt.
Kā teic pasākuma organizatore, doma par Audi saietu bijusi jau pagājušajā gadā.
– Vasara ir aktīvs laiks, jo gandrīz vai katru nedēļas nogali norisinās kāds auto saiets. Visur paspēt nevar. Līdz ar to ieceres aizvadītajā gadā neīstenojās, bet šogad tā piepildījās un pasākums izdevās jauks, – prieku pauda Daniela. – Esam organizējuši pasākumu arī ziemā – "Ledus auto sprints" – sacensības pa ledus trasi. Lielākoties gan saieti norisinās siltajos gada mēnešos, jo daudziem ir tieši sezonas mašīnas, vai, piemēram, skaistākos diskus uzliek tieši vasarā, lai ziema un sāls tos nesabojā. Mums ir tikai 12 nedēļas nogales, kas ir piepildītas, un vienu no tām piepildījām arī ar pasākumu Madonā. Jāteic, ka patiesi viss bija lieliski, saieta apmeklētāji pauda sajūsmu. Pasākums bija pozitīvām emocijām piepildīts. Piedalījās aptuveni 75 automašīnas, bet patiesi liels prieks, ka ieradās arī citu automašīnu marku entuziasti. Ciemojās arī kaimiņvalstu pārstāvji un norunājām, ka iespējams jau nākamgad organizēsim Baltijas valstu saietu. To, ka saiets atkal būs Madonā, zinām noteikti. Šādi pasākumi ir ļoti jauki, sirsnīgi un vienojoši. Varam būt gandarīti par dalībnieku atsaucību, vienotību. Viss aizritēja uz pozitīvas nots.
08.08.2023.