Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Plūdi Jēkabpilī

Redakcija

Autors • 16.01.2023.

Burtu lielums

Vai šajās dienās jūs sekojat līdzi plūdiem Jēkabpilī?

Madoniete Lāsma: – Protams, tam līdzi sekoju un pārdzīvoju, jo tas viss ir ļoti traģiski. Es jau pati esmu jēkabpiliete, te esmu iebraucēja. Kad viss norimsies, būtu kārtīgi jānostiprina dambis. Ledus vižņi nekur nav aizgājuši, arī saltumu vēl sola. Un ja nu tas viss vēl sasalst, visādi var būt, bet cerēsim uz to labāko.

Inga no Dzelzavas: – Kā jau visi Latvijas iedzīvotāji, arī es tam līdzi sekoju gan internetā, gan televīzijā. Domāju, ka viss tomēr beigsies labi, citādi nemaz nevar būt, un ka daba pati šo situāciju atrisinās. Droši vien nākotnē vairāk jārūpējas par Daugavas krastu nostiprināšanu, lai nekas tāds vairs nebūtu jāpiedzīvo.

Rīdzinieks Edgars: – Es tam ļoti līdzi sekoju interneta portālos, sociālajos tīklos, arī televīzijā. Vairāki paziņas ir dzimuši vai joprojām dzīvo Jēkabpilī. Arī pats labi zinu, kādai jāizskatās Daugavai normālos apstākļos un kā tur ir tagad. Diemžēl laikapstākļi arī nav labvēlīgi – līst un līst, un gaidāms arī sals. Žēl, ka tā.

Madoniete Nadežda: – Tās vienkārši ir šausmas, kas jēkabpiliešiem ir jāpiedzīvo. Atceros arī plūdus tur 1981. gadā, kad viss beidzās labi. Cerams, ka tā būs arī šoreiz un pēc tam tādu plūdu nebūs Pļaviņās.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

17.01.2023.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px