3. septembrī savu skatītāju priekšā Madonas stadionā FK "Madona" futbolisti aizvadīja 3. līgas Vidzemes reģiona spēli pret "Ogre United", piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 1 : 2.
Spēles sākumā bumbas kontrole piederēja viesu komandai, kas izpaudās bīstamos uzbrukumos, tomēr madoniešu aizsardzība turējās godam.
Savukārt vienā no epizodēm FK "Madona" spēlētāji nenospēlēja līdz tiesneša svilpei, un viesu komanda diezgan vienkāršā veidā guva vārtus.
Turpinājumā puiši saņēmās un jau kontrolēja notikumu gaitu. Otrā puslaika sākumā Markuss Stabulnieks lieliski apspēlēja pretinieku spēlētāju un raidīja centrējumu soda laukumā precīzi uz Oskara Saliņa galvas, kurš bumbu ieraidīja pretinieku vārtos.
Spēles turpinājumā pēc Andreja Sitika sitiena norībēja pretinieku vārtu pārliktnis, diemžēl vārti netika gūti. Dažas minūtes vēlāk muļķīgā epizodē madoniešu vārtsargs un centra aizsargs nesadalīja bumbu, kas pavēra brīvu ceļu pretinieku uzbrucējam uz FK "Madona" tukšajiem vārtiem, un viesi otro reizi izvirzījās vadībā šajā spēlē. Diemžēl madoniešu centieni atspēlēties bija nesekmīgi.
10. septembrī pulksten 15 Madonas stadionā paredzēta FK "Madona" un FK "Lielupe" spēle.
DĀVIDS SILIŅŠ
7.09.2022.