Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Vai joprojām svinat 8. martu?

Redakcija

Autors • 08.03.2022.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par 8. martu: vai joprojām šajā dienā saņemat apsveikumus, ziedus? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Inga: – Tie tomēr ir skaisti svētki, un es tos atzīstu. 8. marts no skolas gadiem atmiņā palikusi kā diena, kad bija jāsagatavo apsveikumi, jāzīmē un jāapsveic mammas un vecmammas. Un arī uzziedēja pirmie pavasara vēstneši – sniegpulkstenīši. Šajās atmiņās ir kaut kas ļoti jauks. Turklāt 8. marts ir svētki visām sievietēm, jo ne jau visas sievietes ir mātes.

Astrīda no Praulienas pagasta: – 8. marts ir Starptautiskā sieviešu diena, tātad svētki. Es neesmu nevienā pusē – ne to, kas tos svin, ne to, kas tos neatzīst, bet es esmu par svētkiem. Sievietēm ziedu jau nekad nav par daudz.

Vilis no Bērzaunes pagasta: – Jo-projām 8. martu uztveru kā svētkus, un tos atzīmējam mājās. Man jau ir diezgan daudz gadu, un katru pavasari šajā dienā esmu dāvinājis ziedus. Arī šodien esmu atbraucis uz Madonu, lai sapirktu ziedus. Nezinu, vai tos atzīmē arī jaunieši, bet mūsu paaudze gan.

Dzidra no Lazdonas: – 8. martu es uzskatu par svētkiem. Šodien mani ir jau apsveikuši bērni, mazbērni – gan pa telefonu no Rīgas, gan ar ziediem klātienē. Tās, ko man šajā dienā dāvina, ir dažādu krāsu tulpes, kuras saliekot kopā rodas ļoti jauks noskaņojums.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

9.03.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px