Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Vairs nevarēs nēsāt auduma maskas

Redakcija

Autors • 17.01.2022.

Burtu lielums

Vai jūs zināt, ka no 25. janvāra publiskās vietās vairs nevarēs nēsāt auduma mutes un deguna aizsargmaskas, bet būs jālieto tikai medicīniskās maskas vai FFP2 respiratori? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Aļģis no Sarkaņiem: – Jā, esmu par to informēts, bet jau tagad, apmeklējot veikalus, lietoju medicīnisko sejas masku. Uzskatu, ka tās ir drošākas. No auduma taču jebkurš aizsargmaskas var uzšūt. Katrā ziņā valdības lēmums ir pareizs.

Madonietis Oļegs: – Man gan labāk patīk auduma maskas, vieglāk elpot un var iegādāties tādas, kas patīk arī vizuāli. Neesmu jau mediķis, lai apgalvotu, ka medicīniskās maskas ir drošākas. Taču, kā saprotu, nav jau cita varianta – būs vien jānēsā.

Ilga no Cesvaines: – Zinot par izmaiņām, es šodien nopirku respiratorus. Par pieciem vienā iepakojumā samaksāju nedaudz vairāk par eiro. Tas nemaz nav tik dārgi. Kā redzat, es jau lietoju. Tie ir labāki nekā zilās medicīniskās maskas, jo vieglāk elpot un neizraisa alerģiju.

Armands no Mārcienas: – Līdz šim es izmantoju auduma sejas masku, bet, ja būs jānēsā medicīniskās maskas, to arī darīšu. Bet kāda tur atšķirība – medicīniskās maskas dažiem no nēsāšanas taču ir palikušas melnas! Neviens jau uz to neskatās.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

18.01.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px