Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Kāds Jums bijis 2021. gads?

Redakcija

Autors • 27.12.2021.

Burtu lielums

Kāds jums ir bijis šis, nu jau var teikt, aizejošais 2021. gads? – pēdējās šāgada darba nedēļas sākumā jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Lolita: – Es domāju, ka tīri labs. Vasara bija jauka, un arī Ziemassvētku laiks ir sniegoti balts. Vienīgi, kad sasnieg pārāk daudz sniega un trotuārus ir iztīrījis traktors, jāņem rokā lāpsta un pašam arī jāpastrādā, atbrīvojot no piestumtā vaļņa ceļu, lai varētu iebraukt pagalmā ar mašīnu. Katrā ziņā gadam, ja nebūtu kovida, nav ne vainas. Taču sapotējušies esam, arī balstvakcīnu visa ģimene ir saņēmusi. Tagad ar cerībām gaidām jauno gadu – lai tiek galā ar kovidu!

Madoniete Katrīna: – Gads ir bijis visāds – tāds raibs, kad tika piedzīvoti dažādi notikumi. Tagad jauno gadu gaidu ar labām domām un cerībām – lai tas atnes daudz vairāk prieka nekā šogad!

Madoniete Roberta: – Šis gads ir bijis ļoti piepildīts ar daudziem jauniem notikumiem. Man tas ir pirmais gads Madonas Valsts ģimnāzijā, tātad jauna skola, jauni draugi, jauni piedzīvojumi. Kopumā šis gads bijis diezgan pozitīvs, ar dažādām emocijām piepildīts.

Madonietis Jānis:
– Kopumā diezgan slikts. Pārslimojām arī kovidu. Grūti spriest, vai jaunajā gadā izdosies tikt no tā vaļā. Protams, būtu jau labi, taču to neviens, ieskaitot epidemiologus, nevar pateikt.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

28.12.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px