Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Darbu beidz vidusskolas direktore

LAURA KOVTUNA

Autors • 28.06.2021.

Burtu lielums

Ar 30. jūniju darba attiecības ar Ērgļu novada pašvaldību izbeigs līdzšinējā Ērgļu vidusskolas direktore Inese Šaudiņa.

27. maija domes sēdē deputāti tika informēti, ka šā gada 5. maijā saņemts direktores iesniegums ar lūgumu pārtraukt darba attiecības ne vēlāk kā ar šā gada 30. jūniju.
Kā piebilda domes priekšsēdētājs Guntars Velcis, ar esošajiem trim direktores vietniekiem pārrunāta iespēja uz laiku, kamēr amatā tiek iecelts jauns vidusskolas direktors, pildīt amata pienākumus. Attiecīgi Ērgļu novada pašvaldības dome vienbalsīgi nolēma iecelt Ērgļu vidusskolas direktora vietnieci saimnieciskajā darbā Valdu Griezāni par Ērgļu vidusskolas direktora pienākumu izpildītāju no 2021. gada 1. jūlija uz laiku, līdz atklāta konkursa rezultātā tiks apstiprināts Ērgļu vidusskolas direktors.

29.06.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px