Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: kāds bijis gads

Redakcija

Autors • 28.12.2020.

Burtu lielums

Kāds jums ir bijis šis gads, un kā sagaidīsit Jauno – 2021. – gadu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Guntis no Ozoliem: – Priecē, ka arī pie mums Ozolos kaut kas notiek. Nosiltināta bērnudārza ēka, tāpat viena daudzdzīvokļu māja. Jauno gadu, protams, sagaidīsim mājās. Kopumā gadumija vienmēr ir pagājusi mierīga. Bērni, mazbērni parasti jau sabrauc Ziemassvētkos, bet ne šogad saistībā ar noteiktajiem ierobežojumiem.

Madoniete Velta: – Gaidot jauno gadu, man ir laba sajūta, neraugoties uz kovida pandēmiju. Tur neko nevar darīt. Katrai paaudzei jau ir savi izaicinājumi un pārbaudījumi, kas jāiztur. Vieniem tie ir kara gadi, citiem Staļina represijas, izvešana uz Sibīriju, bet tagad – kovids.

Madoniete Ināra: – Šis gads ir bijis visāds. Jaunais koronavīruss, kas nāca negaidīti, izmainīja ierasto dzīves ritmu. Arī Jauno gadu sagaidīsim mājās ģimenes lokā, klusāk nekā citus gadus. Cerēsim uz jauno vakcīnu, to, ka vakcinējoties kovida izplatību izdosies apturēt.

Madonietis Artūrs: – Šis gads saistībā ar „Covid-19" izplatību, noteiktajiem ierobežojumiem ir bijis citāds, nekā visi iepriekšējie – kā pa kalniem un lejām, tas nedeva gaidīto. Kaut ko tādu neviens jau nebija gaidījis. Jauno gadu sagaidīšu klusumā, mierā, ar cerībām uz labāku jauno gadu.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


29.12.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px