Diemžēl Madonas novadā pēdējās nedēļas laikā saslimšanu skaits ar "Covid-19" palielinās, kas liek pievērst lielāku uzmanību piesardzībai. – Vai saslimstības gadījumu skaita pieaugums rada bažas un liek ievērot lielāku piesardzību? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Valdis: – Madona līdz šim bija veiksmīgi noturējusies. Neteikšu, ka saslimstības gadījumu skaita pieaugums radītu bailes, tomēr piesardzīgākam jābūt. Masku lietošana, roku mazgāšana, dezinficēšana jāveic ne tikai apmeklējot veikalu vai ārstniecības iestādes, arī uz ielas jābūt piesardzīgiem.
Inese no Madonas: – Jau no pavasara ievēroju distanci, roku mazgāšanu. Tas, ka šobrīd skaits ir audzis, bažas nerada, jo piesardzība jāievēro jebkurā gadījumā. Daudziem šīs ziņas iedarbojas psiholoģiski, no tām cilvēki kļūst slimāki. Jādomā gaišas domas, vairāk jādodas svaigā gaisā – un viss būs labi. Domām ir liels spēks.
Madonietis Uģis: – Mani pilnīgi neuztrauc, ka šis skaits aug. Mēs neviens neesam pasargāti, lai kādus drošības pasākumus veiktu. Ja būs lemts, tāpat saslimsim.
Lelde no Jaunpiebalgas: – Saslimstības gadījumiem palielinoties, jākļūst piesardzīgākam. Ikdienā strādāju veikalā, jau tas vien liek būt īpaši piesardzīgai, jo nezinu, kas pie mums iegriežas. Maskas, dezinfekcijas lietošana ir nepieciešama.
Viedokļus uzklausīja
AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA
28.10.2020.