Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: maskas sabiedriskajā transportā

Redakcija

Autors • 12.10.2020.

Burtu lielums

Vai jūs, braucot sabiedriskajā transportā, lietojat maskas un vai, jūsuprāt, tās obligāti būtu jānēsā arī lielveikalos un citās publiskās vietās? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jānis no Ošupes pagasta: – Tās vajag nēsāt, un arī es tā daru, ja braucu sabiedriskajā transportā. To prasa ievērot arī šoferi. Vienreiz, kad braucu, viens šoferis bija ļoti dusmīgs un pat negribēja laist iekšā kādu nepaklausīgu vīrieti, kurš apgalvoja, ka neko nezinot par šādu prasību.

Ilze no Ļaudonas pagasta: – Es pārsvarā braucu ar mašīnu, bet nupat, kad biju Rīgā, masku lietoju. Es uzskatu, ka tās ir jālieto, un ne tikai sabiedriskajā transportā, bet arī lielveikalos.

Madonietis Nikolajs: – Es braucu ar mašīnu. Uzskatu, ka maskas jālieto tur, kur pulcējas daudz ļaužu, bet vai tas jādara sabiedriskajā transportā, grūti pateikt. Droši vien tas aktuāli ir Rīgā un dažviet citur, kur ir atklāts liels ar kovidu inficēto skaits, un vajadzētu lietot ne tikai maskas, bet arī cimdus.

Madoniete Iveta: – Es ar sabiedrisko transportu nebraucu. Manuprāt, situācija būtu jāvērtē katrā pašvaldībā uz vietas. Ja, teiksim, Rīgā tas ir aktuāli, tad maskas ir jānēsā, pie tam arī tādos lielveikalos kā „Origo", „Akropole", „Domina" utt., kur iespēja inficēties varbūt ir pat lielāka nekā sabiedriskajā transportā.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


13.10.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px