Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Brāļi Daideri triumfē sezonas pirmajā motokrosā

AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA

Autors • 09.06.2020.

Burtu lielums

Pagājušās nedēļas nogalē Lietuvā, Rokišķos, aizvadītas sezonas pirmās motokrosa sacensības. Sēlijas kausa izcīņas pirmajā posmā startēja ne mazums latviešu, daudzi no viņiem arī spēja aizcīnīties līdz uzvarām.

Blakusvāģu klasē atkal kopā startēja brāļi Jānis un Lauris Daideri, triumfējot abos finālbraucienos.
Lai gan kvalifikācijā 750 B/V klasē brāļi Daideri ierindojās otrajā vietā, finālsacensībās viņi abos braucienos palika nepārspēti. Otro vietu abas reizes ieņēma spēcīgie lietuvieši Mants Kišūns/Rits Kišūns, bet trešie abos braucienos bija Toms Baltušis/Tads Natka. Uzreiz aiz vadošā trijnieka, ieņemot ceturto vietu, palika Uģis Zvaigznītis un Kaspars Krievs.
Paralēli „Moto-Roki" trasē notika cīņas arī citās blakusvāģu ieskaitēs. Klasē 750 B/V ar gaisa dzesēšanu trešajā vietā ierindojās latvieši Kaspars Puriņš/Mairis Lukašovs, bet 750 B/V veterānu klasē uzvaru izcīnīja Jānis Leščiks/Andrejs Ņekazakovs.
Mūsējiem panākumi arī kvadriciklu kategorijā. Atis Breds ierindojās pirmajā vietā abos Quad klases braucienos.


10.06.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px