Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: maskas eksāmenos

Redakcija

Autors • 19.05.2020.

Burtu lielums

Jaunā koronavīrusa ierobežošanas dēļ 12. klašu centralizētajos eksāmenos, iespējams, būs jālieto maskas. – Kādas ir jūsu domas par masku izmantošanu eksāmenos, vai varbūt pietiktu, ja starp eksāmenu licējiem tiktu nodrošināta 2-3 m distance? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Samija: – Nekas tāds līdz šim nav piedzīvots, bet droši vien eksāmeni divpadsmitajiem būs jāliek maskās. Tas būs grūtāk un var iespaidot arī atzīmi, jo eksāmenos jau tāpat ir liels uztraukums.

Madoniete Samanta: – Likt eksāmenus maskās noteikti būs grūtāk, jo arī elpot, uzliekot masku, ir grūtāk. Bet, ja nekas šai ziņā nemainīsies, divpadsmitajiem būs jāiztur. Es mācos 5. klasē, un šogad piedzīvotais attālinātais mācību process man ne pārāk patīk. Labāk stundas apmeklēt skolā.

Sandra no Lauteres: – Varētu likt maskās un varētu nodrošināt arī lielāku attālumu. Galvenais jau ir skolu pabeigt ar veiksmīgi nokārtotiem eksāmeniem, lai varētu izglītību turpināt. Nekas jau cits neatliek, katrai paaudzei ir savi pārbaudījumi.

Anna no Lubānas: – Varbūt pietiktu arī ar to, ka starp eksāmenu licējiem tiktu nodrošināta lielāka distance. Telpu skolās pietiek un solus var izvietot arī 3 metru attālumā citu no cita. Ir jāsargājas, šajā situācijā nav jau citas izvēles iespējas.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


20.05.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px