Madonas rajona padomē notika kārtējā dotāciju komisijas sēde, kurā izskatīja divus jautājumus. Vispirms tika spriests par pasažieru pārvadājumu dotācijām šā gada aprīlī. Kopumā Madonas rajona autobusu maršrutu zaudējumu segšanai aprīlī atvēlēti Ls 24 672,56, tajā skaitā SIA "Madonas ceļu būves SIA" – Ls 22 907,15, bet SIA "Ceļavējš"-ATP – Ls 1765,41.
Diemžēl aprīlī pasažieru pārvadājumos radušies zaudējumi kompensēti tikai apmēram 35 procentu apmērā. Piemēram, SIA "Madonas ceļu būves SIA" aprīlī radušies zaudējumi Ls 53 243,14. Vissliktākā situācija veidojas Madonā. Pilsētas maršrutos radušies zaudējumi Ls 6740,64, bet piešķirtā dotācija – Ls 1649,27, kas ir tikai mazliet vairāk par ceturto daļu no vajadzīgā.
Ikvienam ir skaidrs, ka ar zaudējumiem strādāt nevar. SIA "Madonas ceļu būves SIA" autobusu parka direktors Andris Sakne apgalvo, ka, ja tā turpināsies, maksa par pasažieru pārvadāšanu būs jāpaaugstina.
– Patlaban mūsu uzņēmumā strādājošajiem alga ir apmēram Ls 300 pirms nodokļu nomaksas, bet trešā daļa jau aiziet dažādos nodokļu maksājumos. Par tādu naudu daudzi vairs nevēlas strādāt, un šoferi aiziet no darba. Algas patlaban nav iespējams paaugstināt. Jaunus autobusus iegādāties nevaram. Degviela kļūst arvien dārgā-
ka, – situāciju vērtē SIA "Madonas ceļu būves SIA" autobusu parka direktors Andris Sakne.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 05.06.2007.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS