Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: pavasara darbi

Redakcija

Autors • 18.03.2020.

Burtu lielums

Kā šogad ar pavasara darbiem – vai sakarā ar ažiotāžu veikalos neplānojat vairāk sēt un stādīt, lai nepieciešamo iespēju robežās izaudzētu paši? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Zina no Saikavas: – Es visu laiku audzēju tik, lai kartupeļi, sarkanās bietes, burkāni un citi dārzeņi veikalā nebūtu jāpērk, un arī ažiotāža, kas tagad ir novērojama un ļoti pārsteidz, tad neskartu. Nekas nemainīsies arī šopavasar. Sēsim, stādīsim –
kā parasti.

Madoniete Inese: – Gan jau viss nostāsies savās vietās. Beigsies ažiotāža, un veikalu plaukti atkal būs piepildīti. Turklāt vienam cilvēkam nemaz tik daudz nevajag. Gan jau varēs visu veikalā nopirkt. Katrā ziņā pārtikas noliktava katram mājās nav jāveido.

Aivars no Aronas pagasta: – Audzēšu to pašu un tādos pašos apjomos kā katru gadu. Tad jau redzēs, varbūt līdz sējas laikam ārkārtas situācija arī būs beigusies. Līdzīgi kā Ķīnā kādi trīsarpus četri mēneši paies, kamēr inficēšanās ar koronavīrusu ies mazumā, bet domāju, ka uz Jāņiem ugunskurus jau varēsim kurt un svinēt Līgo svētkus.

Vitālijs no Cesvaines novada: – Neko vairāk audzēt neplānoju. Es jau nevaru apēst visu to, kas man vēl ir pagrabā. Tāpēc visu darīšu kā katru gadu. Savām vajadzībām izaudzēšu kartupeļus, bietes un citus dārzeņus.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


18.03.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px