– Kā jums iesācies jaunais – 2020. – gads? – vakar, gada pirmajā aptaujā, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Modris no Kalsnavas: – Jaunais gads sagaidīts labā noskaņā. Sākoties jaunajam gadam, bažas vieš gaidāmais cenu paaugstinājums. Degviela kļūst dārgāka, līdz ar to, domāju, cenas augs arī pārtikai un citām precēm. Viss jau ir ar degvielu saistīts. Izmaiņas, cik esmu dzirdējis, būšot arī lauksaimniekiem, kuriem, ja pārtraucot darbību, it kā būs jāatmaksā saņemtais finanšu atbalsts.
Aivars no Gulbenes: – Jaunais gads tika sagaidīts mājās mierīgā atmosfērā. Arī sniegs beidzot ir uzsnidzis, bet kā šoferim tas tomēr tik lielu prieku neraisa, jo sarežģī braukšanas apstākļus. Šogad vispirms pievērsīšos veselības problēmu novēršanai. Ne jau velti es jums jautāju, kur Madonā atrodas traumatologa ortopēda privātprakse.
Dzintra no Barkavas: – Jaunais gads ir iesācies jauki. To sagaidīju mājās, bet es arī viena vienmēr jūtos ļoti labi. Gribētos, lai jaunais gads nebūtu sliktāks par iepriekšējo.
Madoniete Vija: – Jauno gadu sagaidījām mājās kuplā pulkā, kad visi kopā jaukā atmosfērā pasēdējām. Galvenais – lai jaunajā gadā būtu veselība. Priecē arī uzsnigušais sniedziņš, jo ir kļuvis daudz gaišāks. Tā tumsa bija jau apnikusi.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
07.01.2020.