Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: biļešu cenas

Redakcija

Autors • 09.12.2019.

Burtu lielums

No 2020. gada 15. janvāra pieaugs biļešu cenas vilcienos un reģionālo maršrutu autobusos. – Vai jūs izmantojat autobusu un vilcienu satiksmi, un vai biļešu cenas palielinājums to ietekmēs? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Valda no Vestienas: – Es izmantoju autobusu satiksmi. Patlaban sabiedriskais transports tiek nodrošināts pietiekami labi, bet biļetes ir gana dārgas. Zinu, ka nākamgad cena palielināsies par 10 centiem. Taču braukšanas paradumus tas neietekmēs. Uz darbu jātiek, un atkāpšanās ceļa jau nav.

Madoniete Ilze: – Es pārsvarā no punkta A uz punktu B braucu ar automašīnu. Taču arī es esmu par to, lai palielinātu sabiedriskā transporta pieejamību, jo dažviet laukos autobusi kursē reti. Tad jau labāk palielināt biļešu cenas, nekā slēgt maršrutus.

Gaļina no Liezēres: – Autobusu satiksme mums ir laba. Katrā ziņā no Liezēres un atpakaļ var ļoti labi izbraukāt. Biļešu cenas, kā lasīju internetā, palielināsies tikai par kādiem 10 centiem, un tas neko neietekmēs. Galvenais – lai autobusu reisus nesamazina.

Aivars no Vestienas: – Es braucu ar mašīnu. Tad jau redzēs, vai benzīns arī kļūs dārgāks. Protams, sabiedriskais transports būtu jāsaglabā un jānodrošina tā pieejamība iedzīvotājiem, jo daudziem tas ir ļoti svarīgi.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA



10.12.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px