Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Komandējums uz Horvātiju

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 04.06.2019.

Burtu lielums

Dome izskatīja jautājumu par Madonas novada domes priekšsēdētāja Agra Lungeviča komandējumu.

Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Zigfrīds Gora informēja, ka no 29. līdz 31. maijam Horvātijā, Dubrovnikā, notiks Starptautiskās slēpošanas savienības kongress, kurā tiks runāts arī par pasaules čempionātu rollerslēpošanā, kas šovasar no 7. līdz 11. augustam pirmoreiz notiks Madonā.
Savukārt Madonas novada domes deputāts, sporta un atpūtas bāzes „Smeceres sils" vadītājs Gunārs Ikaunieks iepazīstināja plašāk ar kongresa programmu un iespējām piedalīties divās lielās sanāksmēs, kurās varēs prezentēt Madonas novadu kā nākamā pasaules čempionāta rollerslēpošanā norises vietu, lai palielinātu dalībvalstu skaitu čempionātā, kā arī informēt, kā Madona gatavojas šim nozīmīgajam sporta notikumam.
Dome ar balsu vairākumu, deputātiem Andrejam Ceļapīteram un Valentīnam Rakstiņam „atturoties", nolēma: komandēt A. Lungeviču no šāgada 28. līdz 31. maijam uz Starptautiskās slēpošanas savienības kongresu Dubrovnikā, Horvātijā; finanšu nodaļai apmaksāt ar komandējumu saistītos ceļa, naktsmītnes izdevumus un izmaksāt komandējuma dienas naudu 100% apmērā par katru komandējuma dienu.


05.06.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px