Degumnieku multifunkcionālajā centrā „13. km" gads iesācies ar radošām nodarbībām. Jau otro reizi interesenti tiek aicināti uz aušanas nodarbībām, bet piektdien, 18. janvārī, paredzēta pirmā keramikas nodarbība.
– Jau no 7. janvāra pirmdienās ikvienam interesentam ir iespēja apgūt aušanu. Nodarbības vada tautas daiļamatu meistare Gunta Sandere. Paredzēts, ka aušanas pamatus apgūsim līdz jūnijam, un noslēgumā veidosim izstādi ar gatavajiem darbiem. Mācāmies visu no pamatiem, arī kā pareizi jāsagriež lupatiņas, lai varētu aust grīdceliņus. Savukārt jau 18. janvārī visi tiek aicināti uz keramikas nodarbībām. Tās notiks reizi divās nedēļās – piektdienās. Nodarbības vadīs un prasmi darboties ar mālu apgūt palīdzēs Una Salmane. Projektu atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests, – stāsta Degumnieku multifunkcionālā centra „13. km" vadītāja Dace Kalniņa.
Bet mēneša beigās Ošupes pagastā notiks pasākumi veselības dienu ietvaros.
Informē Dace Kalniņa: – Jau 23. janvārī pulksten 16 paredzēta tikšanās ar pirtnieci, masieri un drogu pazinēju Daigu Čeveri. Būs iespēja izzināt pirts noslēpumus, skrubju gatavošanu un augu tēju nozīmi veselības stiprināšanā. Savukārt pulksten 18 ģimenes ārsts Reinis Rudzāts stāstīs par sirds veselību un onkoloģisko saslimšanu profilaksi. 26. janvārī pulksten 14 visi tiek aicināti uz veselīga, sabalansēta ēdiena gatavošanas meistarklasi uztura speciālistes Ināras Salenieces vadībā.
16.01.2019.