29. un 30. jūnijā Ventspilī notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 grupas zēniem un meitenēm.
Arī šis čempionāts Madonas sporta skolas jaunajiem vieglatlētiem noritēja veiksmīgi. Tika izcīnītas divas zelta un viena bronzas medaļa.
Par divkārtēju Latvijas čempioni kļuva Ērika Līna Rivseniece kārtslēkšanā (2,70 m) un trīssoļlēkšanā (10,85 m).
Bronzas medaļu mājās pārveda Dāvis Helmuts Ceļmals augstlēkšanā (1,70 m). Vēl atzīstami startēja Rihards Bucenieks, kuram trīs 4. vietas – 110 m barjerskrējienā (16,79 sek.), 300 m barjerskrējienā (44,39 sek.) un mazajā zviedru stafetē 6,79 m + 200 m + 300 m + 400 m (2.18,54). Stafetē vēl skrēja Dāvis Helmuts Ceļmals, Lauris Zālītis un Dāvis Gaiziņš. Luīzei Barkānei 5. vieta augstlēkšanā (1,50 m) un 7. vieta 3 kg lodes grūšanā (10,44 m). Renārs Pakulis ierindojās 5. vietā augstlēkšanā (1,65 m), Dāvim Helmutam 6. vieta tāllēkšanā (5,54 m). Vēl finālsacensībās iekļuva un 7. vietu izcīnīja Dāvis Gaiziņš tāllēkšanā (5,54 m) un Lauris Zālītis 600 g šķēpa mešanā (43,04 m).
Paldies sportistiem un treneriem – Aleksandram Krauklītim, Zigmāram Gulbim un Lanai Līcītei – par sasniegumiem un pozitīvajām emocijām, kā arī vecākiem par īkšķu turēšanu!
3.07.2018.