Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: deklarāciju iesniegšana

Redakcija

Autors • 05.03.2018.

Burtu lielums

Pagājušajā nedēļā Valsts ieņēmumu dienestā sākās ienākumu deklarāciju par 2017. gadu iesniegšana. – Vai jūs izmantojat iespēju atgūt pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli, iesniedzot gada ienākumu deklarāciju, un, ja to darāt, vai to iesniedzat klātienē vai elektroniskās deklarēšanas sistēmā? – vakar jautājām Madonas pilsētā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Andris: – Es to elektroniskās deklarēšanas sistēmā daru trešo gadu, un nav nekādu problēmu. Arī ienākumu deklarāciju par iepriekšējo gadu esmu jau iesniedzis, to izdarīju pirmajā iesniegšanas dienā. Pārmaksāto nodokļa summu vienā gadā ieskaitīja ļoti ātri, savukārt otrā gadā – apmēram mēneša laikā. Ceru, ka arī šogad nebūs nekādas aizķeršanās.

Madoniete Ligita: – Es šo iespēju izmantoju, bet ienākumu deklarāciju par pagājušo gadu gan vēl neesmu iesniegusi. Līdz šim to esmu iesniegusi klātienē un domāju, ka tā darīšu arī šogad.

Jānis no Kārzdabas: – Tā ir ļoti laba iespēja, un iepriekšējos gados esmu to iesniedzis, bet vēl nezinu, vai arī šogad izmantošu šo iespēju.

Madonietis Antons: – Šādu iespēju es vērtēju pozitīvi, jo šādā veidā daudzi atgūst pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotiem izdevumiem. Arī mūsu ģimene iesniedz ienākumu gada deklarāciju, un parasti to darām klātienē.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


06.03.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px