No 12. līdz 14. janvārim Cēsīs notika tradicionālais basketbola turnīrs "Cēsu kauss". Jau 21. reizi šis turnīrs priecēja basketbola draugus.
Šogad par medaļām un kausiem cīnījās zēni (2004., 2005., 2007. g. dz.) un meitenes (2004. g. dz.). Komandas bija ieradušās no Tallinas, Pērnavas, Tartu, Raseinium, Sanktpēterburgas, Rīgas, Talsiem, Ogres, Ķekavas, Madonas, Iecavas, Gulbenes, Jelgavas, Tukuma, un Cēsis pārstāvēja četras komandas. Kopā turnīrā piedalījās 32 komandas.
Šajā turnīrā Madonas BJSS pārstāvēja divas komandas. U-14 vecuma grupā startēja Arvja Gruntes vadītie jaunieši un 2007. g. dzimušie jeb U-11 grupā Agņa Beķera komanda.
U-11 (2007. g. dz.) mūsu apakšgrupā spēcīgas bija BS "Ogre" un Tukuma komandas. Abām zaudējām minimāli, bet tas lika piespiesties otrās un trešās dienas spēlēm vairāk un parādīt, ka varam uzvarēt arī mēs.
Otrajā turnīra dienā uzvarējām BS "Tallina" ar 61 : 22, otrajā spēlē sekoja uzvara pār Jelgavu ar 36 : 28. Trešajā dienā uzvarējām "Iecavu" ar 44 : 28.
Kopējais turnīra rezumējums pozitīvs – nav medaļu, bet ir spēļu prakse: 3 uzvaras, 2 zaudējumi.
Par komandas vērtīgāko spēlētāju atzina Saniju Dagni Lietavieti.
31.01.2018.