Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: 11. novembris

Redakcija

Autors • 07.11.2017.

Burtu lielums

Vai jūs zināt, ka katru gadu 11. novembrī (šogad – pulksten 17.30) Madonā, Poruka ielā, pieminot Brīvības cīnītājus, tiek aizdegtas svecītes, un vai jūs arī mājās logos iededzat svecītes? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Aivars no Lauteres: – 11. novembra pievakarē, kad Poruka ielā, pieminot Brīvības cīnītājus, tiek aizdegtas sveces, Madonā nav gadījies būt, bet arī mūsu, Aronas, pagastā notiek gan 11., gan 18. novembrim veltīti pasākumi.

Madoniete Veronika: – Svecītes logos iededzu jau vairākus gadus. Tā ir jauka tradīcija. Patīk arī, ka daudzi šajā laikā pie apģērba piesprauž sarkanbaltsarkano lentīti. Bieži valsts svētkos dodos pie bērniem uz Rīgu, kur šajā laikā notiek daudz pasākumu, bet, ja esmu Madonā, uz Poruka ielu aizeju.

Ļaudonietis Jānis: – Atbraukt uz šo pasākumu Madonā nesanāk. Skatos reportāžas no Rīgas, kur 11. novembrī tiek aizdegtas simtiem svecīšu. Katrā ziņā tā ir tradīcija, kas jāturpina. Apsveicama ir arī sarkanbaltsarkano lentīšu nēsāšana pie apģērba.

Madonietis Pēteris: – Protams, svecītes iededzam. Kad mazdēls bija mazs, abi 11. novembrī nācām arī uz Poruka ielu. Bet mazdēls ir izaudzis, šogad jau beigs Madonas Valsts ģimnāziju, un tagad viņš piedalās skolas rīkotajos pasākumos.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

08.11.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px