Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: 1. septembris

Redakcija

Autors • 28.08.2017.

Burtu lielums

Kādā noskaņojumā tiek sagaidīts 1. septembris, un ko jūs novēlētu saviem audzēkņiem jaunajā mācību gadā? – vakar pirms starpnovadu pedagogu konferences jautājām sastaptajiem skolotājiem.

Marita Kazakeviča: – Ļoti pozitīvi. Šajā mācību gadā mūsu skolai gaidāmas izmaiņas, daudz vēl ir nezināmā, bet ceram, ka izmaiņas būs pozitīvas. Savus skolēnus sagaidu labi atpūtušos, mirdzošām acīm un ar lielu ieinteresētību mācīties.

Vanda Maderniece: – Ar jaunām cerībām, ka atrisināsies telpu jautājums, savukārt no ģimnāzistiem gaidīsim jaunus panākumus. Lai viņos būtu vēlme mācīties, vēlme uzklausīt visu jauno, kas tiek piedāvāts, un apzināti mācīties, lai saprastu jēgu visam, ko mācās.

Astrīda Vāvere: – 1. septembris, protams, ir priecīgs notikums. Ļoti gribas satikties pēc vasaras. Mūsu Kristiāna Dāvida pamatskolā blakus pamatizglītībai ir iedzīvināta kompetenču izglītība, un mūsu mērķis ir iemācīt bērniem arī praktiskas iemaņas. Šajā gadā centīsimies vēl vairāk motivēt savus audzēkņus mācīties un praktiski darboties.

Iveta Danieka: – Noskaņojums ir labs. Vasarā, neraugoties uz laikapstākļiem, pagūts arī atpūsties.Tā kā mani audzināmie šogad būs 9. klasē, es viņiem vēlu veiksmīgi nokārtot eksāmenus un doties mācīties tālāk.

Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE

29.08.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px