Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: saindētās olas

Redakcija

Autors • 14.08.2017.

Burtu lielums

Vai esat informēti par olu skandālu, kas izvērsies jau 15 Eiropas valstīs sakarā ar saindētu olu tirdzniecību, un kur jūs iegādājaties olas? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Vija no Madonas: – Jā, lasīju internetā, bet cerams, ka Latviju tas neskars. Es olas iegādājos „Maximā", „Rimi". Protams, skatos, kas ir olu ražotāji, tāpat derīguma termiņu. Varbūt pirktu lauku olas, bet tādu iespēju nav.

Rudīte no Kusas: – Kaut ko mazlietiņ esmu dzirdējusi, bet neesmu neko vairāk interesējusies, jo iegādājos mājās audzētu vistu olas no pazīstamiem cilvēkiem. Tas ir visdrošāk.

Anitra no Madonas: – Jā, esmu dzirdējusi. Arī redzētie skati televīzijā nav no patīkamākajiem. Par laimi, es pērku lauku olas. Varbūt maksā nedaudz vairāk nekā veikalā, bet arī kvalitātei ir liela nozīme. It sevišķi, ja ģimenē ir bērni, bet kvalitāte jau visiem ir svarīga.

Guntars no Mārcienas: – Jā, televīzijā rādīja. Kur mūsu ģimenē iegādājas olas? Kūtī! Mums ir kādas desmit vistiņas palikušas, pašu vajadzībām pietiek.

Viedokļus apkopoja
BAIBA MIGLONE

15.08.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px