Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Muzeju nakts

Redakcija

Autors • 22.05.2017.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Muzeju nakti, kas jau daudzus gadus tiek rīkota Latvijā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Ināra: – Es pati gan nebiju aizgājusi, bet Madonas muzeju apmeklēja radinieku bērns kopā ar savu mammu. Atsauksmes bija ļoti labas. Un, ja jau bērnam patika, tad viss ir kārtībā – iedibinātā tradīcija rīkot Muzeju nakti jāturpina arī nākamajos gados.

Sāvēnietis Vairis: – Tā ir ļoti laba tradīcija, un daudzi izmanto iespēju apmeklēt muzejus bez maksas. Man pašam gan nav tādas iespējas, arī sabiedriskais transports šajā laikā nekursē. Visu savu laiku tagad atvēlu makšķernieku skolai, šogad vēl jāmēģina izturēt, tad jāmeklē entuziasts, kas to varētu turpināt.

Madoniete Beāte: – Es to, protams, vērtēju pozitīvi, tā vienkārši ir apsveicama tradīcija. Šogad Madonā bija atnākuši daudz mazulīšu, un tas ir ļoti labi, ka Muzeju naktī var piedalīties ģimenes ar bērniem. Bet turpmāk varētu padomāt vēl par kādām interesantām aktivitātēm, ar ko piepildīt Muzeju nakti, kā, piemēram, ar veco laiku dejām līdz rīta gaismai.

Sāvēniete Stasija: – Tas ir ļoti jauks pasākums. Dzīvojot laukos, Muzeju nakts aktivitātes ir grūtāk apmeklēt, bet es, piemēram, gribētu kādreiz aizbraukt uz Rīgu un apskatīt Mākslas muzeju.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

23.05.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px