Bijusī KNAB darbiniece J. Strīķe pēc ilgām pārdomām ir iestājusies bijušā tieslietu ministra J. Bordāna vadītajā Jaunajā konservatīvajā partijā un kandidēs Rīgas domes vēlēšanās. – Kādas ir jūsu domas par Jutas Strīķes iesaistīšanos politikā? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Cesvainietis Staņislavs: – Man šķiet, ka viņas iesaistīšanās politikā būs veiksmīga. Katrā ziņā es ceru, ka ir tā, kā viņa stāsta, bet to, kā ir patiesībā, mēs jau neviens īsti nezinām. Domāju, ka viņa tiks ievēlēta Rīgas domē.
Juris no Gaiziņa: – Atklāti sakot, tam „augšgalam" nav nekādas ticības. Arī jaunpienācēji politikā neko nespēs mainīt. Tas vairāk ir atkarīgs nevis no tā, cik ilgi darbojas politikā, bet gan – vai strādā pēc labākās sirdsapziņas. Diemžēl vieni krēslos iesēžas tikai ar domu nopelnīt. Bet visbiežāk sanāk – tie paši vēži, tikai citā kulītē.
Madonietis Māris: – Grūti pateikt, kā būs, to rādīs laiks. Viņas darbība KNAB jau tiek vērtēta diezgan pretrunīgi. Taču, ja viņa ir nolēmusi iesaistīties politikā – lai veicas un izdodas sasniegt izvirzītos mērķus korupcijas mazināšanā.
Salvis no Vestienas: – Nils Ušakovs Rīgas mēra amatā noturēsies arī pēc vēlēšanām jūnijā, un šai ziņā pat Jutas Strīķes ievēlēšana Rīgas domē neko daudz nemainīs. Ušakovs vēl kādu laiku būs Rīgas mērs.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
07.03.2017.