Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Lielkoncertā piedalījās madonieši

INESE ELSIŅA

Autors • 24.11.2016.

Burtu lielums

9. novembrī „Arēnā Rīga" notika „Mikrofona ierakstu" 20 gadu jubilejas lielkoncerts „20 gadi latviešu mūzikā".

Pasākums pulcēja Latvijas popmūzikas pārstāvjus un daudzus tūkstošus skatītāju. Ar dziesmām un dejām uzstājās lielākā daļa Latvijas pēdējās divdesmitgades populārāko mūziķu, tostarp „Prāta vētra", „Pērkons", Laima Vaikule, „Labvēlīgais tips", „Līvi" un Buks, „bet bet", „Menuets", „Musiqq", Uldis Marhilēvičs, Aija Andrejeva, Olga Rajecka un „Turaidas Roze", „Zodiac", Roberts Gobziņš, Agris Semēvics un daudzi citi.
Līdzās pieredzes bagātajiem izpildītājiem uz skatuves kāpa arī madonieši – mūsdienu deju grupa „Aliens" un ansamblis „Četri vienā".

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px