Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

„GuRu-M” koncerts Madonas muzejā

ZANE GRĪNVALDE, izglītojošā darba nodaļas vadītāja

Autors • 03.10.2016.

„GuRu-M” koncerts Madonas muzejā
Burtu lielums

Madonas muzeja izstāžu zālēs kopš 17. septembra skatāma daudzkrāsaina un sievišķīga mākslinieces Anitas Melderes personālizstāde „Satikšanās".

Izstādes ietvaros aicinām 23. oktobrī pulksten 15 uz brīnišķīgu trio „GuRu-M" koncertu.
Klavieru trio (attēlā) sastāvā spēlē Rūdolfs Vanks (klavieres), Marta Spārniņa (vijole) un Guna Šnē (čells). Koncertā skanēs Ludviga van Bēthovena un Dmitrija Šostakoviča mūzika.
Koncerts ar trio „GuRu-M" uzstāšanos ir otrais pasākums, kas iespējams, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta „Svētki „Pilsētā, kurā esi gaidīts!"" finansējumam. Tā ir dāvana muzeja apmeklētājiem pilsētas 90 gadu jubilejā, tādēļ apmeklējums ir bez maksas.
Aicinām izņemt bezmaksas ielūgumus Madonas muzeja izstāžu zālēs!

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px