Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Gūst labus panākumus vieglatlētikas daudzcīņā

ANITA KRAUKLĪTE, Madonas BJSS vieglatlētikas trenere

Autors • 25.07.2016.

Gūst labus panākumus vieglatlētikas daudzcīņā
Burtu lielums

16. un 17. jūlijā Valmierā, J. Daliņa stadionā, notika Latvijas čempionāts vienā no grūtākajām un aizraujošākajām vieglatlētikas disciplīnām – daudzcīņā (desmitcīņā vīriešiem, junioriem, jauniešiem, zēniem un septiņcīņā sievietēm, juniorēm, jaunietēm, meitenēm).

Divu dienu cīņās ar sacensību sezonā sakrājušos nogurumu, traumām un gribasspēku līdz medaļām izdevās tikt diviem no pieciem Madonas BJSS sportistiem.
Par Latvijas čempionu desmitcīņā U20 junioru grupā kļuva Reno Artūrs Apinis, kopsumm sakrājot 6023 punktus:100 m – 11,56 sek.; tāllēkšana – 6, 66 m; lode 6 kg – 11,12 m; augstlēkšana – 1,92 m; 400 m – 54,51 sek.; 110 m/b – 15,67 sek.; disks 1,750 kg – 38,90 m; kārtslēkšana – 3,50 m; šķēps (800 g) – 31,54 m; 1500 m – 5.23,60. Diemžēl komandas līderim Krišjānim Beļauniekam traumas dēļ no sacensībām nācās izstāties.
Otru medaļu Madonas BJSS komandai desmitcīņā U16 zēnu grupā izcīnīja Jānis Šķēle ar 4266 punktiem. Jāpiebilst, ka tā bijaJāņa pirmā lielā cīņa desmit vieglatlētikas disciplīnās. Tajā pašā grupā tikai meiteņu konkurencē ar lielisku punktu summu – 4001 punkts – augsto 5. vietu izcīnīja Laura Dūma. U18 grupā jauniešiem desmitcīņā 6. vietu ieguva Rihards Juška (4910 punkti).

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px