ĒRGĻU novada mazākos iedzīvotājus sestdien, 9. jūlijā, pulcēs pasākums „Sveiks, mans mazais novadniek!".
– Pasākumā esam ieplānojuši sveikt bērniņus, kas mūsu novadā piedzimuši pēdējā gada laikā. Šādi bērniņi ir divdesmit seši, un katru arī personīgi uzaicinājām piedalīties, nosūtot ielūgumus. Pagaidām dalību apstiprinājuši ir 10 no visiem, taču ceram, ka ieradīsies vēl vairāk, – pastāstīja Ērgļu novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Baiba Cielēna.
Svinībās ar deju priekšnesumiem uzstāsies vecākie bērnudārza audzēkņi, kā arī mazos izklaidēs un iepriecinās pasaku tēlā pārtapis rotaļu biedrs. Būs šūpoles, kur katru bērniņu kopā ar vecākiem izšūpināsim, notiks fotografēšanās un kliņģera ēšana pasākuma noslēgumā. Katrs bērniņš par piemiņu no svētkiem dāvanā saņems sudraba karotīti ar Ērgļu novada ģerboni.
– Ceru, ka būs atsaucība, būs iespējas pilnveidot un arī turpmāk rīkot šādu pasākumu, jo šķiet ļoti jauki uzrunāt katru novadnieku, parādot, ka pašvaldībai rūp katrs tās iedzīvotājs – gan liels, gan mazs, – uzsvēra Baiba Cielēna.
Jāpiebilst, ka iepriekšējos gados jaunākajiem ērglēniešiem par godu ir norisinājušies Bērnības svētki, kas gan bijuši mazliet citādā veidolā – vairāk kā kūmības, kur bērniem tiek iedoti krustvecāki. Taču arī šogad pasākuma "Sveiks, mans mazais novadniek!" ietvaros pieteikušies pieci bērni, kuriem tiks piesaistītas kūmas.